Balıkesir Web Tasarım Firmaları

Anasayfa / Haberler / Balıkesir Web Tasarım Firmaları

Balıkesir Web Tasarım Firmaları


Tarih: 2018-07-27

Izbarco, Eğirdir/Isparta'da bulunan merkez ofisinde genç ve yaratıcı kadrosuyla ödüllü tasarımlar sunarak sizlere web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyon çözümleri ve web tabanlı yazılımlar gibi konularda hizmet vermektedir.

Balıkesir Web Tasarım

Izbarco Yazılım, sadece Isparta değil aynı zamanda Türkiye'nin bir çok şehrinde müşteri potansiyeline sahiptir. Kaliteyi arayan ve kaliteli iş isteyen her sektörden şirket/firma sunmuş olduğumuz çalışmalardan dolayı imzamızdan veya ödül sitelerinden bizlere ulaşmaktadır. Bu sebepten dolayı Izbarco için sizin Balıkesir veya başka bir şehirden olmanızın hiç bir önemi yoktur. Gerekli brief toplantıları ve proje sistemleri karşılıklı Skype veya Telefon üzerinden konuşularak yapılır.

Aynı zamanda Balıkesir'da bir çok iş ortağımız olduğunu ve bir çok Balıkesir Web Tasarım projelerini yapmış bulunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

Balıkesir Hakkında

Türkiye’nin batısında yer alan illerimizden birisi olan Balıkesir ili, ülkemizin Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır. Balıkesir’in hem Marmara Bölgesinde hemde Ege Bölgesinde toprakları bulunmaktadır. Ayrıca hem Marmara Denizine hemde Ege Denizine kıyısı olan 6 şehrimizden birisidir. Bursa, Kütahya, Manisa, İzmir ve Çanakkale ve Yunanistan’ın Midilli Adası da Balıkesir’in komşularıdır. Yüzölçümü bakımından da ülkemizin 12. büyük şehridir.

Balıkesir'nın İlçeleri

Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk

Balıkesir Web Tasarım Firmaları