Burdur Web Tasarım Firmaları

Anasayfa / Haberler / Burdur Web Tasarım Firmaları

Burdur Web Tasarım Firmaları


Tarih: 2018-07-27

Izbarco, Eğirdir/Isparta'da bulunan merkez ofisinde genç ve yaratıcı kadrosuyla ödüllü tasarımlar sunarak sizlere web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyon çözümleri ve web tabanlı yazılımlar gibi konularda hizmet vermektedir.

Burdur Web Tasarım

Izbarco Yazılım, sadece Isparta değil aynı zamanda Türkiye'nin bir çok şehrinde müşteri potansiyeline sahiptir. Kaliteyi arayan ve kaliteli iş isteyen her sektörden şirket/firma sunmuş olduğumuz çalışmalardan dolayı imzamızdan veya ödül sitelerinden bizlere ulaşmaktadır. Bu sebepten dolayı Izbarco için sizin Burdur veya başka bir şehirden olmanızın hiç bir önemi yoktur. Gerekli brief toplantıları ve proje sistemleri karşılıklı Skype veya Telefon üzerinden konuşularak yapılır.

Aynı zamanda Burdur'da bir çok iş ortağımız olduğunu ve bir çok Burdur Web Tasarım projelerini yapmış bulunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

Burdur Hakkında

Türkiye’nin Göller Yöresinde yer alan illerimizden birisi olan Burdur ili, ülkemizin Akdeniz Bölgesinde yer almaktadır. Malazgirt zaferinden sonra daima Türklere ev sahipliği yapmış Burdur, halen bu izleri taşımaktadır. Burdur’da 25’den fazla antik kent ve ören yeri, 50’ye yakın höyük ve tümülüs bulunan Burdur’un her toprağı tarih kokuyor. Toprağı genel itibariyle killi ve kireçlidir.

Burdur'nın İlçeleri

Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Merkez, Tefenni, Yeşilova

Burdur Web Tasarım Firmaları