Bursa Web Tasarım Firmaları

Anasayfa / Haberler / Bursa Web Tasarım Firmaları

Bursa Web Tasarım Firmaları


Tarih: 2018-07-27

Izbarco, Eğirdir/Isparta'da bulunan merkez ofisinde genç ve yaratıcı kadrosuyla ödüllü tasarımlar sunarak sizlere web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyon çözümleri ve web tabanlı yazılımlar gibi konularda hizmet vermektedir.

Bursa Web Tasarım

Izbarco Yazılım, sadece Isparta değil aynı zamanda Türkiye'nin bir çok şehrinde müşteri potansiyeline sahiptir. Kaliteyi arayan ve kaliteli iş isteyen her sektörden şirket/firma sunmuş olduğumuz çalışmalardan dolayı imzamızdan veya ödül sitelerinden bizlere ulaşmaktadır. Bu sebepten dolayı Izbarco için sizin Bursa veya başka bir şehirden olmanızın hiç bir önemi yoktur. Gerekli brief toplantıları ve proje sistemleri karşılıklı Skype veya Telefon üzerinden konuşularak yapılır.

Aynı zamanda Bursa'da bir çok iş ortağımız olduğunu ve bir çok Bursa Web Tasarım projelerini yapmış bulunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bursa Hakkında

Bursa'nın bugünkü ekonomik yapısı, ülke ekonomisini temsil eder mahiyettedir. Bursa ekonomisinin dayandığı temellerin başında; -Sanayi: Türkiye'nin sanayi üssü durumunda olan Bursa'da 13 adet organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. -Tekstil: Türkiye'de kurulan 11 adet sentetik iplik fabrikasından 8'i Bursa'da bulunmaktadır.Tekstil sektörü yapısal bakımdan Bursa ihracatının omurgası durumundadır. -Otomobil yedek parça sanayi: Bursa'da 4 adet otomobil üretim fabrikası bulunmaktadır. -Makina ve imalat sanayi: Bursa'da sanayiye yön veren bir başka sektördür. Kimya, deri konfeksiyon, demir-çelik, çimento, metal, mobilya, madeni eşya, inşaat sektörleri en önemlilerindendir. -Gıda Sektörü: Yine Bursa için çok büyük önem taşıyan sektörlerden biri de gıda sektörüdür. Konserve, meyvesuyu, salça, zeytin, zeytinyağındaki üretim kapasiteleri Türkiye genelinde önemli bir paya sahiptir. Bursa Sanayi tesislerinin sayısı, kurulu güç kapasitesi miktarı itibarıyla "Türkiyenin Sanayi Üssü" durumundadır. Bursa'nın ticaret, sanayi, tarım, turizm ve hizmet sektörlerinde meydana gelen hızlı gelişmeler istihdamda da önemli artışlar meydana getirmiştir.

Bursa'nın İlçeleri

Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım

Bursa Web Tasarım Firmaları