Yaratıcı Ekip

Izbarco - Sade, Hoş ve Güçlü
Kendimizden Bahsetmek Gerekirse

Izbarco.com - Isparta Web ve Grafik Tasarim

İzbarco.com (Izbarco Dijital Yazılım ve Tasarım Ajansı), tamamen genc ve yaratici kadrodan olusan izbarco ailesi daha önceleri ekip üyeleri ile beraber freelance çalışmalar yürütürken 2018 senesinin Mayıs ayında kurulmuştur. Tasarım konusunda ödüller almayı başarmış ve kısa sürede kendisinden bahsettirmiştir. Isparta merkezli olan dijital ajansımız, Türkiye çapında iş ortakları-çözümleri sunduğu gibi aynı zamanda da uluslararası çalışmalar da yapmaktadır. Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Web Tasarım gibi tasarım konusunda günümüz teknolojileri hakkında yön vermeye çalışırken aynı zaman da Web Programlama, Arama Motoru Hizmetleri (SEO) ve Sunucu Sistemleri gibi yazılım platformuna da hizmet vermektedir.

Genç ve yaratıcı kadromuz olan izbarco ailesi'nde kariyer ve staj yapmayı düşünüyorsanız [email protected] adresine CV'nizi yollayabilirsiniz.

Web Tasarım

98%

Grafik Tasarım

100%

Arama Motoru Optimizasyonu

90%

Sunucu Sistemleri

92%
Muhteşem

Yeteneklerimiz

Senelerden itibaren yurtiçi ve yurtdışı gibi çalışmalardan kazandığımız ödüller ve yaptığımız işler sayesinde kendimizi ispatladığımız sektörler hakkında düşüncelerimiz.

Misyonumuz

Sade tasarım, Hoş görünüm ve Güçlü çözümler
Mucizeler Yaratan

Takımımızla Tanışın

Süleyman Demirel Üniversitesi

Samet Samyeli Back End Developer

Boğaziçi Üniversitesi

Hilal Efe Graphic Designer

Akdeniz Üniversitesi

Deniz Korkmaz UI/UX Designer

Süleyman Demirel Üniversitesi

Osman Çetinkaya Front-End Developer