Hizmetlerimiz

Izbarco

Hizmetlerimiz


izbarco ailesi olarak hizmetlerimiz modern internet dünyasında markanızı farklı bir noktaya getirebileceğinden emin olmanızı isteriz. Sıfırdan ileriye seviyeye kadar sektörde seçkin ve güvenilir bir marka olmanızı yardımcı olabileceğimiz hizmetlerimiz:

Web Tasarımı
    Web sitesi tasarımı, bir çizgi dahilinde ilerleyen ve adım adım önemleri olan dikkatli bir yoldur. Her şeyden önce projenizi dinliyoruz ve buna uygun olabilecek bir yol haritası çiziyoruz. İnternette ki insanlar sizi sanal ortamda ki kimliğiniz dahilinde tanıyacağından dolayı Web Sitesi Tasarım işlemi önceliğimiz oluyor.

Web Yazılımı
    Basit, sade ve hoş prensibiyle ortaya çıktığımız bu yolda Web Sitesi Yazılımı işlemlerinizi de bu prensibe uygun yapmya çalışıyoruz. Basit ve sade arayüzler sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla yönetebiliyor ve yönetim panelinden istediğiniz gibi ekleme/çıkarma yapabiliyorsunuz. İsteğe bağlı farklı modüller de hazırlıyoruz.

E-Ticaret Yazılımı
    Teknolojinin hızla ilerlemesiyle mağazalar internet ortamına girdi bile. Artık en ufak bir ihtiyacımızı bile internet ortamından sipariş vermekteyiz. Web Tasarımından, Web Yazılımına, Grafik Tasarımından Dijital Pazarlamaya kadar sürecek olan işlemlerinizde şirketinizin kurumsal kimliğini beraber oluşturabilir ve mağazanızı internet ortamına taşıyabiliriz.

Sosyal Medya
    Eski Amerikan Başkanı Obama'nın 2007 senesinden itibaren aktif olarak twitter kullandığını biliyor muydunuz? Peki ya Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2009'dan itibaren kullandığını? Dünyanın her çeşit yerlerinden kullanım alanına sahip olan sosyal medya kuşkusuz ki günümüz iletişim araçlarının şahıdır. Bu önemli iletişim aracını kullanarak hedef kitlenize uygun yatırımlar yapabilirsiniz.